Pomysły na zgrabny przedpokój!

Mój przedpokój to jak na razie białe ściany, cegła, podłoga w kolorze kości słoniowej i właściwie tyle…

Stąd nieustannie poszukuje idealnego przedpokoju do mojego M.

Natrafiam na wiele ciekawych aranżacji. Na pewno wiem, że pojawi się w nim jedna duża szafa do zabudowy z frontami w szkle, by jeszcze powiększyć optycznie przestrzeń, która w moim M jak na metraż w bloku jest duża.

Kusi mnie też ławeczka, choćby niewielka żeby przysiąść na niej na chwilę, albo odłożyć np. torbę. Oczywiście obowiązkowa grafika na ścianie – i tu kuszą mnie plakaty z wymowną treścią albo obraz autorska współwłaścicielki White Interior Design Martyny z jej cudownej galerii http://madebysoul.pl/

I ostatni pomysł, jaki przychodzi mi na myśl to motyw drzewa…Tak tak drzewo w przedpokoju – chcę je mieć…Jako wieszak! O takie!  Tu autorstwa Martyny, dostępny w zakładce DIY.

Obrazek

A inspiracją na całość aranżacji są poniższe, jakże piękne przedpokoje!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Motyw zabudowanej szafy jest bardzo praktyczny, szczególnie gdy w całym mieszkaniu nie ma zbyt wiele miejsca na pomieszczenie drobiazgów.

Bardzo mi się podoba ogromne stojące lustro w grubej czarnej ramie!

Zastanawiam się również nad wykorzystaniem ozdobnych guzików – wieszaków od HK Living! Są przepiękne! Na pewno znajdą swoje miejsce w przyszłym pokoju dziecka! Tymczasem ich zastosowanie jest chyba niezliczone! Są „megaśne”!

I oczywiście grafika w moim przedpokoju musi być kolorowa! Im więcej koloru ty lepiej, tym żywiej, tym radośniej! Z bielą i cegłą w roli głównej będzie współgrać idealnie!

Cóż to przed weekendem byłoby na tyle! U nas weekend zapowiada się pracowicie! DIY w roli głównej, czyli tym razem nie dla inwestora, a dla swojego M będziemy z mężem robić biureczko! Wszystko znajdzie się na blogu!

Tymczasem dobrego weekendu! M :*

Reklamy

One response to “Pomysły na zgrabny przedpokój!

Możliwość komentowania jest wyłączona.