Sielski dom na wsi, czyli wspomnienie dzieciństwa.

Choć święta tuż tuż wnętrze przygotowane na dziś oczarowało mnie tak bardzo, że postanowiłam Wam jak najszybciej je pokazać!

Nowoczesność jest na topie! Ale ten położony w przepięknej okolicy dom jest ostoją spokoju, wyciszenia i natury dosłownie to ujmując.

village

Stylistyka oparta o kamień, drewno, stosowane barwy ziemi, biele, beże, ocierająca się nieco o wnętrze rustykalne.

Image

Ten dom to klimat! Można w nich relaksować się bez końca! Wyostrzenie konstrukcji bel na plan pierwszy sprawia, że dom jest jeszcze bardziej przytulny i bezpieczny. Wspaniałe są krzesła, stół i stolik kawowy. Naturalne barwy i naturalne tkaniny nadają mu lekkości i uspokajają jednocześnie. A zabudowa kominka, choć nie do końca w moim stylu jest bajeczna!

Image

Image

Image

Kuchnia jako serce domu jest jasna, przestronna. Wyspa i granitowy masywny blat stanowią jej ozdobę.  A moim faworytem jest prysznic. Kamienna podłoga jest cudowna i bardzo oryginalna, a do domu na wsi pasuje idealnie.

Image

Image

W sypialni połączonej z biurem dominuje stylistyka podobna do salonu. Proste drewniane meble, jasne barwy i duża ilość tkanin tworzą przytulne wnętrze. Dom pozbawiony jest połyskujących mebli czy dodatków. Wszystko ma iście rustykalny charakter. I jest piękne!

ImageImage

A na taką skrzynię poluję od dawna!

Autor: MK

Źródło: http://inspiracionline.blogspot.com/

Reklamy