Pofabryczne miejsca, czyli sposób na aranżację loftu.

Witajcie,

Mimo, że sama nazwa wskazuje chłód i nieprzytulność wnętrza muszę pokazać Wam mieszkania loftowe, które w swej istocie i dzięki zastosowanym trikom są piękne i przytulne.

Wnętrza w miejscach pofabrycznych to ogromne wyzwanie architektoniczne.

Właściwie, to zastanawia mnie to, co ludzi przyciąga w takich wnętrzach. Czy na dłuższą metę będą tak praktyczne, jak na pierwszy rzut oka wyglądają. Choć te które wybrałam są urocze…Jest w nich drewno, które na tak dużej przestrzeni sprawdza się idealnie,a moc dodatków i energetycznych kolorów powodują, że chce się tam od razu zamieszkać.

Czy loft może być elegancki i nowoczesny zarazem? Dzięki zastosowaniu bieli, czerni i stonowanych dodatków, jak poniżej otrzymujemy bardzo eleganckie wnętrze. Przejrzyste i przytulne zarazem.

Jeśli lubimy kolory to pozostawiona i odnowiona cegła budynku w połączeniu z bielą i paletą barw czerwieni i pomarańczy daje loft w  energetycznym wydaniu. Zaletą tej aranżacji jest dowolna modyfikacja koloru.

A zieleń i ciemne drewno sprawdza się w takiej przestrzeni świetnie. Jeśli wyeksponujemy duży regał z książkami albo miejsce na kominek wnętrze zyska dodatkowej przytulności.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Możliwości aranżacji loftu, by nie był chłodny i surowy mamy mnóstwo. Połączenie cegły i drewna zawsze się sprawdza. Skomponowanie odpowiedniego oświetlenia i gra dodatków sprawi, że tak wielka przestrzeń zostanie ogarnięta.

Autor: MK

Źródło: pinterest.com/ anne magnier

Reklamy