Szary odmienia wnętrza!

Witajcie,

Inspiracją na zbliżający się weekend jest kolor szary! W postaci dodatków, we wszystkich możliwych odcieniach, w każdym pomieszczeniu w domu.

Mam coraz więcej szacunku dla tego koloru, za którym kiedyś nie przepadałam, a który dziś zaczyna dominować w moim życiu i wnętrzu!

Przekonuje mnie spokój, harmonia, współgranie z wieloma materiałami tego koloru. Dla wielu jest bardziej bezpieczny jako baza niż biel- uważana za zimną, przytłaczającą itp. Podobnie jak z bielą, paleta barw szarości jest ogromna, od tych jasnych, prawie że zlewających się z bielą, po te cieplejsze, wyrazistsze, wpadające w grafit i czerń.

Ponadczasowość mieszkań w tym kolorze to nie tylko uniwersalność w wyborze stylu, ale idealne połączenie z drewnem- otrzymamy styl eko, ze szklem i metalem- powieje loftem, turkusem, czerwienią, pomarańczą- otrzymamy ciepłe i przytulne wnętrze z nutki Azji w tle.

Pomysłów jest stokroć. Spójrzcie na poniższe inspiracje!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czy wnętrza są surowe, mało przyjazne zdecydujecie sami! Dla mnie maja pazur i charakter! A że coraz bliżej mi do loftu i marzeniem jest wysokie pofabryczne miejsce, gdzie stworzę kąt dla siebie i rodziny to szkło, metal i drewno, które ociepli każde wnętrze jest urzekające!

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Dobrego weekendu kochani!

A na koniec zapowiedź zbliżającego się postu!

Dla niecierpliwych dodam, że w roli głównej będzie filc i beton!

Obrazek

Czy to połączenie może się udać? Przekonacie się sami!

A swoją drogą jakie macie zdanie na temat wykorzystania filcu w mieszkaniu?? Czekam na komentarze i pomysły!

Autor: MK

Źródło: pinterest.com

Reklamy