Domowa winiarnia….

Kto nie lubi dobrego wina….Kto nie marzy o zakamarku w swoim M na te skarby…Miejscu tajemniczym, klimatycznym, do którego wstęp mają tylko nieliczni?!

Wśród nas jest wielu degustatorów wina, a więc dzisiejszy temat powinien przypaść im szczególnie do gustu!

Wygospodarowanie miejsca do schowek pod schodami, małą spiżarnię przy kuchni, czy drobiazgi w łazience to najczęstsze problemy, z jakimi spotykamy się urządzając własny kąt. Dla wielu osób jednak sen z powiek spędza myśl o wymarzonym kącie na specjały trunkowe. Wielu z nas degustuje smaki, gatunki, a możliwość posiadania własnej przydomowej winiarni to już luksus!

Najczęściej usytuowane w piwnicach… winiarnie mogą swoim klimatem i aranżacją stworzyć bardzo tajemnicze miejsca.

Mi osobiście kojarzą się z starą cegłą, drewnem i sposobem ich eksponowania, choć nie zabraknie nowoczesnego ujęcia tematu z szkłem i metalem w roli głównej. I powiem Wam, że przeszklona winiarnia to całkiem udany zabieg aranżacyjny, może być usytuowana wtedy niekoniecznie w piwnicy, a w wybranej części domu.

Dziś pokażę Wam kilka pomysłów na aranżację domowej winiarni, gdzie każdy koneser będzie mógł wyeksponować swoje najlepsze trunki.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Autor: MK

Źródło: pinterest.com

Reklamy