Przytulne wnętrze, czyli poduchy, pledy i koce.

Wielkimi krokami zbliża się jesień. Dla mnie to czas spędzania wieczorów przy kominku, otulona cieplutkim pledem i  poduchami, z rozgrzewającą herbatką malinową i książką. Długie, ciemne i zimne wieczory będą sprzyjać szybkim powrotom do przytulnego domku.

To w jakim stopniu nasz dom będzie przytulny zależy tylko od nas! Kreacja jaką stworzymy we wnętrzu jest równie ważna, jak zakup mebli. Prawdę mówiąc to dodatki nadają wnętrzu pazur, charakter i oryginalność.

Dziś natchniona jesiennym nastrojem przybliżę Wam kilka propozycji, jak za pomocą poduch, koca, pledu czy narzuty można ocieplić mieszkanie.

Poduchy to najprostszy i najbardziej funkcjonalny sposób na dekorację i ozdobę otaczającej nas przestrzeni.

Rynek obfituje w nieograniczoną ilość wzorów, kształtów i nadruków. Dziś wszystko sprawdza się dobrze, od  geometrycznych kształtów, przez gładkie, po te z nadrukami czy w kwiatowe wzory. Tym bardziej, że wraz z nastrojem poduchy czy pled mogą ulec wymianie „na inny model” – jednocześnie w łatwy i tani sposób odmieniając naszą przestrzeń mieszkalną.

Można bawić się formą, dowolnie łącząc style, nadruki, bez obawy, że „coś nie współgra”.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekMnie osobiście urzekają te pledy i poduchy ręcznie plecione. Firma HK Living oferuje bogatą ofertę produktów. Oto kilka przykładów:

ObrazekObrazekObrazekSzukacie oryginalnego pledu? HK Living ma coś dla Was:

ObrazekCiekawe wzory można znaleźć w Decobazzar. Poniżej prezentuje rojekty m.in: Urszulas, MOODI, Loftdesign, Projektywni Handmade, Printing- Season, Gaul- Zych Deco, GOHA, FOLLOW THE WHITE RABBIT, Fluffy cloud, KotyNaPłoty, Home variety,

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Takie bogactwo faktur i wzorów sprawia, że nawet najbardziej wymagająca osoba wybierze coś dla siebie. Wybrałam moim zdaniem ciekawsze modele, jednocześnie chcąc pokazać, że rynek obfituje w różnorodne trendy, od retro, vintage, nadal popularny ECO i wkraczający industrialny- już nie tylko w surowych metalowych meblach, ale i coraz odważniej w dodatkach.

Poszukujcie sowich wzorów…Dekorujcie…Czujcie się po prostu świetnie w swoim wnętrzu! A ja zabieram się do wyboru z tych oryginalnych wzorów czegoś wyjątkowego do mojego M!

Autor: MK

Źródło: HK Living, wnętrzarium.pl, decobazaar.com, pinterest.pl

Reklamy