Wykorzystanie i aranżacja mieszkania za pomocą PALET.

Wydawać by się mogło, że paletowy zawrót głowy to już przeszłość, że to trochę przereklamowane, że nudne, że styl eko jest już po prostu passè.

Nic bardziej mylnego. Mieszkanie, które jest numerem 1 pośród aranżacji wnętrz wykorzystuje palety na wiele sposobów. Krystaliczna biel, dodatki z drewna i DIY, czyli samodzielnie zrobione dodatki z palet, jak stolik kawowy, stół do pracy, czy zagłówek do łóżka to tylko niektóre pomysły na wnętrza.

Poza tym zastosowanie szynowego oświetlenia reflektorowego nadaje wyjątkowej oryginalności wnętrzu, a zasłony, kolorowe plakaty i obrazy skutecznie ocieplają wnętrze.

W mieszkaniu stare miesza się z nowym, surowe drewno z metalem, biel z kolorami plakatów, a wszystko ze sobą idealnie współgra. I ten bajeczny taras z duża ilością roślin, drewna wykorzystanego w różnej postaci – siedziska, blatu stołu, donic i osłonki tarasowej.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Na dowód tego, że meble z palet to nie kicz przedstawiamy kilka pomysłów na ciekawą aranżację domu, tarasu czy ogrodu.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

A na koniec wspólne dzieło moje i męża. Zdobi nasz salon!

WP_20130710_002

WP_20130710_001

Autor:MK

Źródło: mmlandscapeme.blogspot.com, zielonemigdaly.pl, czasnawnetrze.pl, palapa.pl, ekspertbudowlany.pl, kocham-zakupy.pinger.pl, lovingit.pl,desiretoinspire.net, delikatissen.com.

Reklamy