Wypoczynkowe wariacje!

Zwykło się mówić, iż najważniejszym meblem w domu są stół i krzesła, które łączą domowników.

Nie sposób jednak pominąć według mnie miejsca wypoczynku. Jest to ważna część domu dla każdego z Nas.  Są różne możliwości jego urządzenia, a meble, dodatki i forma to sztuka zabawy kształtem, kolorem.

Rynek proponuje ogromny wybór kanap: od tradycyjnych i eleganckich sof jedno, dwu, trzy osobowych, przez narożniki z szezlongiem lub bez.  Podobnie wybór materiału pozwala na wariacje, od skór naturalnych i Eko, zamszy, alkantary, plecionek, obić materiałowych, pikowanych, czy wzorów kratkowych, kwiatowych, gładkich, bądź w kolorach ziemi. Najświeższe nowinki prezentują kubikowe zestawianie sof i dowolne ich komponowanie, ale i te tradycyjne formy świetnie się sprawdzają, w zależności od upodobań.

Obecnie bardzo popularne jest wykorzystywanie starych wysłużonych mebli, nadając im nowego charakteru na przykład poprzez tapicerowanie.

Oto najbardziej oryginalne wariacje! Które modele skradły Wasze serca??

2

3

4

5

Untitled-1

Źródło: blog.verner-panton.de, furniturefashion.com, trendir.com, designersofas4u.co.uk, bonluxat.com, arismeble.pl, bynaked.pl, iconicinteriors.com, arch.blox.pl, rtm-meble.art-world.pl, lepukka.pl, folkownia.pl, worldlux.pl, meiermeble.pl.

Autor: MK.

Reklamy